We invite entrepreneurs to free weekly seminars

2018 елның 16 гыйнвары, сишәмбе

Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы атна саен түбәндәге темалар буенча укыту семинарлары уздыра:

- "Электрон продукция каталогы"(kp.agzrt.ru), "Татарстан Республикасының электрон товар-мәгълүмат системасы" (tattis.ru) – ТР ЭТМС, "Биржа мәйданчыгы"(bp.zakazrf.ru) ресурсларында эшләү;

- 233-ФЗ нормалары буенча электрон мәйданчыклардан файдаланып, конкурентлы сатып алулар;

- etp.zakazrf.ru (Федераль ЭСМ) һәм 223etp.zakazrf.ru электрон мәйданчыкларында сатуларда ничек катнашырга һәм җиңәргә;

- "Сезнең өчен базарга керү мөмкинлеге" - smb.tattis.ru порталы ашы ничек сатарга.

Семинарларны уздыру адресы: Казан ш., Мәскәү ур., 55 й., 4 кат, Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы актлар залы.

Алдан язылу түбәндәге телефон буенча: (843) 212-24-35 яисә e-mail: smb.support@tatar.ru.