Республика эшкуарларын "Авыл хуҗалыгы - AgroWorld Uzbekistan 2018" халыкара күргәзмәсендә катнашырга чакыралар

2018 елның 16 гыйнвары, сишәмбе

Татарстан Республикасының Экспортка ярдәм үзәге "Татарстан Республикасы Эшкуарлыкка ярдәм фонды" коммерциясез оешмасы Татарстан Республикасының экспортка юнәлеш алган кече һәм урта эшкуарлык предприятиеләрен "Авыл хуҗалыгы - AgroWorld Uzbekistan 2018" халыкара күргәзмәсендә катнашырга чакыра, әлеге чара 2018 елның 14 мартыннан 16сына кадәр Үзбәкстан Республикасының Ташкент шәһәрендә узачак.

Урыннарның чикләнгән булуын исәпкә алып, катнашуда кызыксынган эшкуарларның 2018 елның 1 февраленә кадәр үз карары хакында ТР Экспортка ярдәм үзәгенә (843) 524-76-70 телефоны яисә tatexport@yandex.ru электрон почтасы буенча хәбәр итүләре, шулай ук күздә тотылган экспонат продукцияләренә тасвирлама һәм фото җибәрүләре сорала.