март, 2017 ел
җомга

Россия Икътисади үсеш министрлыгы үзенең 2017 елның 27 гыйнварындагы  Д28и-336нчы хаты белән  закупкада катнашучының  генподряд буенча эшләргә рөхсәте турында кенәгә күрсәтергә яисә закупкалар буенча документлар тутыруга карап, капиталь төзелешләр объектлары иминлегенә тәэсир итә торган эш төрләренә рөхсәтен күрсәтергә тиешлеге турында аңлатма бирә.

Россия Хөкүмәтенең 2017 елның  16 февралендәге 197нче Карары белән якынча хәвеф-хәтәр чыгу очрагы кулланылган дәүләт контроле төрләре исемлегенә хезмәт хокукы нормалары кертелгән хезмәт законнары һәм башка норматив актлар үтәлешенә федераль дәүләт күзәтчелеге белән тулыландырылган.

Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы тарафыннан Татарстан Республикасы муниципаль районнары һәм шәһәр округларының 2017 елның гыйнвар ае өчен социаль-икътисади үсешенең айлык рейтингы әзерләнде.

Чара 2017 елның 7 апрелендә Г.В. Плеханов исемендәге РЭУда була.