2016 елның 11 октябре, сишәмбе

«Эшкуарлык субъектларының җиһазлар алуга бәйле чыгымнары өлешен субсидияләү» чарасы кысаларында субсидия формасында дәүләт ярдәме күрсәтү өчен Татарстан Республикасы кече һәм урта эшкуарлык субъектларын сайлап алу конкурсы комиссиясе утырышы түбәндәге адрес буенча 2016 елның 17 октябрендә уздырыла: Казан ш., Мәскәү ур., 55нче йорт, Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы, каб. 429.

Конкурс сайлап алуына кертелгән оешмалар исемлеге:

2016 елның 17 октябреннән 10.00дән 16.00гә кадәр.

Игътибарыгызны шуңа юнәлтәбез: эшкуарларның конкурс комиссиясе утырышына килүе катгый мәҗбүри.