Аккредитация алуга заявкалар кабул итү игьлан ителә

2017 елның 24 мае, чәршәмбе

2017 елның 25еннән  31 майга кадәр Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының 2014 елның 27 августындагы «Татарстан Республикасы кече һәм урта әшмәкәрлек милкен яклау и аккредитацияләү турында» 616нчы карарына ярашлы рәвештә,  аккредитация алуга Татарстан Республикасы кече һәм урта эшмәкәрлек милкен яклау  инфраструтурасы  субьектларыннан заявкалар кабул итү игьлан ителә.

Заявкалар Татарстан Республикасы кече һәм урта эшмәкәрлекне яклау һәм үстерү программасын гамәлгә ашыру үзәге тарафыннан түбәндәге адрес буенча кабул ителә: Казан шәһәре, Московская урамы,  55нче йорт,  керү Татарстан Республикасы  Гарантия фонды ягыннан,заявкалар  шулай ук Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләрендәге   үзәкнең территориаль вәкиллегендә кабул ителә.

Конкурс заявкаларын кабул итү вакыты:

Дүшәмбе-пәнҗешәмбе –  9.00 дән 18.00 сәгатькә кадәр

Җомга–  9.00дән 17.00 сәгатькә кадәр