Республика эшкуарларын Кытайның Zhengzhou International Hub компаниясе топ-менеджменты белән очрашуга чакыралар

2017 елның 16 октябре, дүшәмбе

Татарстан Республикасы Экспортка ярдәм үзәге "Татарстан Республикасы Эшкуарлыкка ярдәм фонды" коммерциячел булмаган оешмасы Татарстан Республикасының экспортка юнәлеш алган кече һәм урта эшкуарлык предприятиеләрен Кытайның Zhengzhou International Hub компаниясе топ-менеджменты белән очрашуга чакыра.

Республика очрашуда катнашу теләге булган кече һәм урта бизнес эшкуарларының 2017 елның 20 октябренә кадәр үз карарлары турында tatexport@yandex.ru электрон почтасы аша Татарстан Республикасы Экспортка ярдәм үзәгенә хәбәр итүләре сорала. Белешмәләр өчен телефон: +7 (843) 524-76-70. Үз чиратыбызда шундый кыска вакыт аралыгында Кытайга виза алуда ярдәм күрсәтергә әзер.