2017 елның 18 августы, җомга

Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы хәбәр итүенчә, «Татарстан Республикасы социаль эшмәкәрлеген үстерү» чарасы кысасында субсидияләр формасында дәүләт ярдәмен бирү өчен Татарстан Республикасы «Түбән Кама шәһәре» муниципаль берәмлеге кече һәм урта эшмәкәрлек  субъектларын сайлау буенча конкурс комиссиясе утырышы 2017 елның 23 августында Казан шәһәрендәге Мәскәү урамының 55нче йортында, 429нчы кабинета 16:30 сәгатьтә була.

Конкурс сайлавына кертелгән оешмалар исемлеге:

Гариза бирүченең номеры

Муниципаль берәмлек

С-20/2

С-3/3

С-1/2

С-13/2

С-29

Түбән Кама шәһәре

Эшмәкәрләрнең конкурс комиссиясе утырышында катнашуы мәҗбүри булуын искәртеп узабыз!

Турыдан-туры трансляция: