2017 елның 23 августы, чәршәмбе

Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы хәбәр итә: "Лизингка җайланма бирүне үстерү: җайланманың лизинг шартнамәсе (ЛИЗИНГ-ГРАНТ) буенча беренче кертемне (аванс) түләүгә кече һәм урта эшкуарлык субъектлары чыгымнарын субсидияләү" чарасы кысаларында субсидияләр рәвешендә ярдәм күрсәтү өчен Татарстан Республикасы Менделеевск муниципаль районы "Менделеевск шәһәре" муниципаль берәмлегенең кече һәм урта эшкуарлык субъектларын сайлап алу буенча конкурс комиссиясе утырышы 2017 елның 24 августында түбәндәге адрес буенча узачак: Казан ш., Мәскәү ур., 55 й., 429 каб., 13:30 сәг.

Конкурста сайлап алуга кертелгән оешмаларның исемлекләре:

Мөрәҗәгать итүченең номеры

Муниципаль берәмлек

1.

ЛГМ-27/2

Менделеевск ш.

Игътибар итегез, эшкуарларның конкурс комиссиясе утырышына килүе – катгый рәвештә мәҗбүри!

Туры трансляция:  https://www.youtube.com/channel/UCikpCBLmoxCN1WIvnvkvc5g