Казан шәһәрендә "Минем документлар" (КФҮ) яңа хезмәтләр күрсәтү үзәге ачылды

2017 елның 9 ноябре, пәнҗешәмбе

Бүген Казан шәһәренең Мәскәү районында 10.00 сәгатьтә Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнашында "Минем документлар" (КФҮ) яңа хезмәтләр күрсәтү үзәген ачу тантанасы булды. Офис түбәндәге адреста урнашкан: Казан ш., Коләхмәтов ур., 25 й., 1 корп.

КФҮ Мәскәү филиалы "бер тәрәзә" принцибы буенча мөрәҗәгать итүчеләргә дәүләти һәм муниципаль хезмәтләрне күрсәтәчәк.

КФҮ офисында мөрәҗәгать итүчеләрне кабул итү өчен 23 тәрәзә каралган.

КФҮ Мәскәү филиалының эш режимы: дүшәмбе, чәршәмбе, шимбә, якшәмбе – 8.00 сәгатьтән 17.00 кадәр, сишәмбе – 8.00 сәгатьтән 20.00 кадәр, пәнҗешәмбе – 8.00 сәгатьтән 19.00 кадәр, җомга – 7.00 сәгатьтән 16.00 кадәр.

КФҮ http://mfc16.tatarstan.ru сайтында әлеге филиал эше турында тулырак мәгълүматлар белән танышырга һәм КФҮ универсаль белгеченә алдан язылырга мөмкин.