июль, 2017 ел
дүшәмбе

Татарстан Республикасы Экспортка ярдәм үзәге "Татарстан Республикасы Эшкуарлыкка ярдәм фонды" коммерциячел булмаган оешмасы республика эшкуарларына түбәндәгеләр хакында хәбәр итә: Россиянең Германиядәге сәүдә вәкиллеге, Германия базарына Россия продукциясен кертү максатларында, иң эре гипермаркет челтәрләренең берсе, төзелеш һәм йорт өчен HORNBACH AG продукциясен җиткерүчеләр ярминкәсен оештырырга планлаштыра.

Татарстан Республикасында салымнар буенча бурыч барлыгы турындагы белешмәләрне быелның июль аеннан башлап "Минем документлар" (КФҮ) теләсә кайсы офисында тәгаенләргә була. Бурыч турындагы белешмәләр дәүләти һәм муниципаль түләүләр турында федераль мәгълүмат системасыннан бирелә. КФҮ яңа хезмәте тиешле рәвештә тиз арада гамәл кылу мөмкинлеген бирә - йә бурычны түләргә, йә аңлатма бирүне сорап, Салым органнарына мөрәҗәгать итәргә.