2014 елның 15 августы, җомга
2014 елның 14 августында Сәүдә-сәнәгый палатасының бинасында Татарстан Республикасынын Үзәк экспорт ярдәмчесе экспорт буенча кечкенә һәм урта предпринимательства субъектлары өчен «Основные аспекты ведения внешнеэкономической деятельности» темасы буенча белем бирүче семинары оештырды.
Николаев Артур Сергеевич Эксперт булып чыгыш ясады.
Бу семинар нэтижэсендэ эшмәкәрләр дәүләт экспорт ярдәмчесе булеген, тышкы базарларга чыгу өчен аеруча килешкән стратегиясен, тышкыэкономк эшчәнлегенен хокук аспектларын тәртипкә китерерүен, сертификация һәм экспертиза товарлары буенча актуаль таләпләр өйрәнүен сайлый алдылар.